Jūsu meklēšanas rezultāti

Kaigan Villas

Posted by admin on 23 janvāris, 2023
0

Privāts ciemats ir veidots kā pašpietiekams objekts ar savu ūdensapgādes, kanalizācijas un apkures sistēmu, kas balstīta uz atjaunojamo enerģiju. Сiemata plānojums un atrašanās vieta novērš tā iedzīvotājus no satiksmes, atstājot drudžaino pilsētas gaisotni tālu aiz muguras.

Atrašanās vieta.

KAIGAN VILLAS atrodas uz zemes strēles starp Lielupi un Babītes ezeru – Spuņciemā, nepilnu 15 minūšu braucienā no Rīgas. Teicamā lokācija ļauj izbaudīt klusumu un mieru, vienlaikus saglabājot ātru piekļuvi pilsētas infrastruktūrai Jūrmalā un Rīgā.

  • Spuņciema sporta bāze – 1.1 km jeb 2 minūtes ar auto
  • Babītes ezera laivu bāze – 5.2 km jeb 6 minūtes ar auto
  • Via Jurmala Outlet Village – 15.5 km jeb 12 minūtes ar auto
  • Inbox Ledus Halle – 15.5 km jeb 12 minūtes ar auto
  • Dzintaru pludmale – 16.5 km jeb 16 minūtes ar auto
  • King’s College Latvia – 17.5 km jeb 15 minūtes ar auto
  • International School of Latvia – 17.1 km jeb 15 minūtes ar auto
  • Jurmala Golf Club & Hotel – 17.5 km jeb 17 minūtes ar auto
  • Tirdzniecības centrs Spice un Spice Home – 24 km jeb 18 minūtes ar auto
  • Lielveikals Sky – 24.1 km jeb 20 minūtes ar auto

KAIGAN VILLAS – tehnoloģiju un dabas apvienojums.

Videi draudzīgas, ilgtspējīgas augstās tehnoloģijas, kas ietvertas nevainojamā ārējā un interjera dizainā ar dabisku apdari; telpas plānojums, kas izceļ dabisko apgaismojumu; jaunākā viedās mājas sistēma nodrošina jūsu komfortu tikai pirksta galā.

Kaigan Villas projekts saista un apvieno biotopu pašpietiekamo tehnoloģiju jaunākās starptautiskās tendences izturīgā aprīkojumā ar intuitīvu minimālisma dizainu. Ekskluzīvu apdares materiālu un nišas ražotāju dizaina priekšmetu izmantošana padara katru interjeru par izsmalcināta lakoniskuma pērli.

Publisko telpu apstādījumi un apzaļumošana, kā arī privātā dārza dizains ir iedvesmots no apkārtējā Babītes ezera dabiskās UNESCO aizsargātās ekoloģiskās ainavas. Privātie zemes gabali galvenokārt ir sadalīti priekšdārza, pagalma un dīķa krasta zonās. Atšķirīgā līmeņa plānojums ļauj katram iedzīvotājam neuzkrītoši pavērties pret ezeru, saglabājot savu mieru vienmēr nošķirtu no blakus esošajām mājām.

Energoefektivitāte
Apvienojot ģeotermālā siltumsūkņa apkures sistēmu ar ventilācijas agregātu siltuma un mitruma atgūšanai, kā arī jaunākās paaudzes jumta, fasādes, pamatu siltinājumu – katrā villā tiek panākta vēl nebijusi energoefektivitāte un ilgtspējība. Katrs materiāls un modulis no Vācijas, Austrijas un Šveices ražotājiem ir izgatavots pēc jaunākajām inovatīvajām tehnoloģijām, kas nodrošina siltumvadītspēju visproduktīvākajā līmenī.

Mūsdienīgas viedās tehnoloģijas. 

Gudrās mājas sistēma veidota uz KNX tehnoloģiju pamata no JUNG. KNX sensori iedarbina savstarpēji saistītas ierīces ēkā un regulē pārējo vadības vidi apgaismojumam, apsildei un nodrošina gaisa attīrīšanas kontroli. 

Par iedzīvotāju privātumu un komfortu rūpēsies sava meteostacija ar pretdronu funkciju, kā arī apsardzes signalizācija, videonovērošanas sistēma un dūmu detektori.

Pārdomāti interjera risinājumi. 

Grīdas segumu veido 240 mm plati lielformāta ozola parketa dēļi. Griestos izmantoti līmētās koksnes dekoratīvie paneļi un Cewood akustiskās plātnes.

Papildus dabīgajam apgaismojumam jumtā uzstādīts attālināti vadāms Velux sistēmas logs ar izliektu stikla virsmu.

Ērtākai sadzīvei uzstādītas vācu ražotāja Leicht jaunākas kolekcijas virtuves un garderobju sistēmas. Virtuvē iebūvēta Miele sadzīves tehnika, kas ir integrēta kopējā KNX gudrās mājas sistēmā.Sanitārajos mezglos izmantota Šveices ražotāja GEBERIT santehnika un mēbeles, gudrie podi, montāžas sistēmas un Spānijas ražotāja Tres Grifería jaucējkrāni un dušas sistēmas.

16
Pārdošana

Kaigan Villas – ciemats Babītes ezera …

926.550 €
KAIGAN VILLAS – tehnoloģiju un dabas apvienojums. Privāts ciemats ir veidots kā pašp
3 2 206 m2info
48
Pārdošana

2 Līmeņu Villa

1.276.200 €
Pārdod Villu pie paša Babītes ezera KAIGAN VILLAS – tehnoloģiju un dabas apvienojums
4 3 340 m2info
error:

Salīdzināt Objektus